Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Cedar Lili Bermuda dla mężczyzn

Cedar Lili Bermuda dla mężczyzn

Cedar Lili Bermuda dla mężczyzn Zdjęcia

Cedar marki Lili Bermuda to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Cedar został wydany w 1932 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Madeline Scott. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, gałka muszkatołowa, bergamotka i jałowiec; nutami serca są cedr virginia i tytoń; nutami bazy są francuskie labdanum, dąb i piżmo.

Lawenda Rozmaryn Gałka muszkatołowa Bergamotka Jałowiec

Cedr Virginia Tytoń

Francuskie labdanum Dąb Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedar by Lili Bermuda.

Cedar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Cedar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Cedar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedar marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedar marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Paco Rabanne Ultraviolet Annayake Miyako Guerlain Habit de Metal Hermes Eau des Merveilles Constellation Guerlain Iris Ganache Seven Skies Lalita Diesel Only The Brave Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense D.S. & Durga Smoked Amber Reminiscence Ambre Teufels Kuche Unholy