Marki » L » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

64 West Lili Bermuda dla mężczyzn

ziołowy
lekko korzenny
64 West Lili Bermuda dla mężczyzn Zdjęcia

64 West marki Lili Bermuda to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 64 West został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Bothello. Nutami głowy są szałwia, grejpfrut, trawa i imbir; nutami serca są geranium i kolendra; nutami bazy są paczula, cedr virginia i ambra.

Szałwia Grejpfrut Trawa Imbir

Geranium Kolendra

Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 64 West by Lili Bermuda.

64 West Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda 64 West, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda 64 West, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 64 West marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 64 West marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Police Uomo Police Liz Claiborne Curve Chill for Men Geir Ness Geir Ness for Men Boudicca Wode (Paint) s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Kiss Cosmetics Kiss Her Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Thymes Moonflower Miller et Bertaux A Quiet Morning Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Joya FvsS: Composition No. 6