Marki » L » kwiatowe « Grupy

Moon Shadow Library of Flowers dla kobiet

Moon Shadow Library of Flowers dla kobiet

wodny
ozonowy

Moon Shadow marki Library of Flowers to kwiatowe perfumy dla kobiet. Moon Shadow został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi lilia wodna; nutą serca jest lotos; nutą bazy jest jaśmin.

Lilia wodna

Lotos

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Shadow by Library of Flowers.

Moon Shadow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Library of Flowers Moon Shadow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Library of Flowers Moon Shadow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Shadow marki Library of Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Shadow marki Library of Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica David & Victoria Beckham Intimately Beckham Aqaba Midnight Sun Clean Clean Shower Fresh Rampage Fly by Rampage Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Voluspa Cult of Helios Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Yardley English Rose Fragonard Premier Peche