Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Soft Woods Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Soft Woods Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Soft Woods marki Libertine Fragrance to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Soft Woods został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Joshua Smith. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarny pieprz, jagody jałowca, jodła balsamiczna, róża majowa, olibanum, wanilia bourbon i piżmo.

Czarny pieprz Jagody jałowca Jodła balsamiczna Róża majowa Olibanum Wanilia bourbon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soft Woods by Libertine Fragrance.

Soft Woods Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Libertine Fragrance Soft Woods, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Libertine Fragrance Soft Woods, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soft Woods marki Libertine Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soft Woods marki Libertine Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Guerlain Vol de Nuit Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Le Labo Gaiac 10 Tokyo Caron L`Anarchiste Ava Luxe Bois Fonce Comme des Garcons Wonderwood Arno Sorel Shaman Platinum Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Oriflame Eclat for Men Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Galimard Bel Canto