Marki » L » kwiatowe « Grupy

Vogue Levinia dla kobiet

Vogue Levinia dla kobiet

Vogue marki Levinia to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vogue został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe.

Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vogue by Levinia.

Vogue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Levinia Vogue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Levinia Vogue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vogue marki Levinia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vogue marki Levinia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Intense Agatha Ruiz de la Prada Imagina Tous Summer Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Bath and Body Works Magnolia Blossom Biotherm Eau Vitaminee Yves Saint Laurent Elle Shocking Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Bruno Acampora Blu Laurence Dumont Musc Blanc Henri Bendel Rose & Oud Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth