Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Perfume Diaries Santa Barbara Leslie Blogdett dla kobiet

Perfume Diaries Santa Barbara Leslie Blogdett dla kobiet

Perfume Diaries Santa Barbara Leslie Blogdett dla kobiet Zdjęcia

Perfume Diaries Santa Barbara marki Leslie Blogdett to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfume Diaries Santa Barbara został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, brzoskwinia, czarna porzeczka i pieprz; nutami serca są irys, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia i benzoes.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia Czarna porzeczka Pieprz

Irys Jaśmin Konwalia

Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfume Diaries Santa Barbara by Leslie Blogdett.

Perfume Diaries Santa Barbara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfume Diaries Santa Barbara marki Leslie Blogdett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfume Diaries Santa Barbara marki Leslie Blogdett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Gucci Gucci No 3 Sisley Eau de Campagne Givenchy Givenchy III Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Novaya Zarya Krasnaya Moskva Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Burberry Society Trussardi Fresh Marbert Scarf Weil Weil De Weil Pascal Morabito Or Noir Maison Francis Kurkdjian Elle 25