Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Perfume Diaries Golden Light Leslie Blogdett dla kobiet

Perfume Diaries Golden Light Leslie Blogdett dla kobiet

Perfume Diaries Golden Light Leslie Blogdett dla kobiet Zdjęcia

Perfume Diaries Golden Light marki Leslie Blogdett to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfume Diaries Golden Light został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i kiwi; nutami serca są lilia wodna, wiciokrzew, czerwona porzeczka i piwonia; nutami bazy są drzewo tekowe, piżmo i korzeń irysa.

Bergamotka Mandarynka Kiwi

Lilia wodna Wiciokrzew Czerwona porzeczka Piwonia

Drzewo tekowe Piżmo Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfume Diaries Golden Light by Leslie Blogdett.

Perfume Diaries Golden Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfume Diaries Golden Light marki Leslie Blogdett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfume Diaries Golden Light marki Leslie Blogdett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gio Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Usher Usher She Morgan Love Love de Toi Glamstar Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition s.Oliver Love 2008 Andy Warhol Andy Warhol Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Ella Mikao Yujin Ectasy Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Esme Rene Perfetto