Marki » L » « Grupy

Perfume Diaries Bare Skin Leslie Blogdett dla kobiet

Perfume Diaries Bare Skin Leslie Blogdett dla kobiet

Perfume Diaries Bare Skin Leslie Blogdett dla kobiet Zdjęcia Perfume Diaries Bare Skin Leslie Blogdett dla kobiet Zdjęcia Perfume Diaries Bare Skin Leslie Blogdett dla kobiet Zdjęcia

Perfume Diaries Bare Skin marki Leslie Blogdett to perfumy dla kobiet. Perfume Diaries Bare Skin został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephen Nilsen. Nutami głowy są pieprz, anyż i frezja; nutami serca są irys, paczula, plumeria i orchidea; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum i drzewo sandałowe.

Pieprz Anyż Frezja

Irys Paczula Plumeria Orchidea

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfume Diaries Bare Skin by Leslie Blogdett.

Perfume Diaries Bare Skin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfume Diaries Bare Skin marki Leslie Blogdett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfume Diaries Bare Skin marki Leslie Blogdett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vera Wang Look Police Pure Man Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him Etat Libre d`Orange Divin`Enfant Molyneux Modern Quartz Men Guess Guess by Marciano for Men Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Cristiano Fissore Cashmere for Men Eclectic Collections Persona Non Grata Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Musc & Patchouli Demeter Fragrance Cotton Candy Esprit Imagine for Him