Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Troublante Les Petits Plaisirs dla kobiet

Vanille Troublante Les Petits Plaisirs dla kobiet

Vanille Troublante Les Petits Plaisirs dla kobiet Zdjęcia Vanille Troublante Les Petits Plaisirs dla kobiet Zdjęcia

Vanille Troublante marki Les Petits Plaisirs to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Troublante został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, wanilia i pomarańcza.

Paczula Wanilia Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Troublante by Les Petits Plaisirs.

Vanille Troublante Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Petits Plaisirs Vanille Troublante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Petits Plaisirs Vanille Troublante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Troublante marki Les Petits Plaisirs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Troublante marki Les Petits Plaisirs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Laurence Dumont Vanille Bourbon Tonatto Profumi Dama Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Neil Morris Afire Pacifica Indian Coconut Nectar Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Laurence Dumont Tendre Madeleine Lolita Lempicka Caprice Reglisse Faberlic Chocolate Story LR Harem Jessica Simpson Taste