Marki » L » aromatyczno - owocowe « Grupy

Fraise des Bois Les Petits Plaisirs dla kobiet

Fraise des Bois Les Petits Plaisirs dla kobiet

Fraise des Bois marki Les Petits Plaisirs to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka.

Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraise des Bois by Les Petits Plaisirs.

Fraise des Bois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Petits Plaisirs Fraise des Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Petits Plaisirs Fraise des Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraise des Bois marki Les Petits Plaisirs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraise des Bois marki Les Petits Plaisirs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Biotherm Eau Pure Cacharel Amor Pour Homme Tentation Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Avon 60's Mod Humiecki & Graef Multiple Rouge Demeter Fragrance Fuzzy Navel Demeter Fragrance Fig Leaf Infusion Organique Acai Rain La Bouquetiere Ambre et Mure Teufels Kuche Erdbeermund Teufels Kuche Widow Queen