Marki » L » aromatyczno - owocowe « Grupy

Fraise des Bois Les Petits Plaisirs dla kobiet

Fraise des Bois Les Petits Plaisirs dla kobiet

Fraise des Bois marki Les Petits Plaisirs to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka.

Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraise des Bois by Les Petits Plaisirs.

Fraise des Bois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Petits Plaisirs Fraise des Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Petits Plaisirs Fraise des Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraise des Bois marki Les Petits Plaisirs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraise des Bois marki Les Petits Plaisirs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Humiecki & Graef Multiple Rouge Krigler Sparkling Diamond April Aromatics Navel Chakra Oil Sage Machado Amber & Carnelian Mirato Malizia Bon Bons Melody Love & Toast Clementine Crush Arno Sorel Magman Remy Latour Cigar Smell Bent Mocktail Profumi di Pantelleria Aire Vero Profumo kiki eau de parfum