Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Une Rose Au Bord de la Mer Les Parfums de Rosine dla kobiet

Une Rose Au Bord de la Mer Les Parfums de Rosine dla kobiet

morski

Une Rose Au Bord de la Mer marki Les Parfums de Rosine to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Une Rose Au Bord de la Mer został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, neroli i olej różany; nutami serca są kocanka, jaśmin, róża i nuty morskie; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, ambrette (piżmo ambrowe) i ambra.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Mandarynka Neroli Olej różany

Kocanka Jaśmin Róża Nuty morskie

Piżmo Francuskie labdanum Ambrette (piżmo ambrowe) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Rose Au Bord de la Mer by Les Parfums de Rosine.

Une Rose Au Bord de la Mer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Rose Au Bord de la Mer marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Rose Au Bord de la Mer marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Yves Rocher Venice Revlon Xia Xiang Antonio Banderas Spirit Night Fever Jeanne Arthes Sultane Amouage Amouage Epic Woman Gabriela Sabatini Summer Humiecki & Graef Clemency Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Nejma Nejma 3 Andrea Maack Sharp