Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Secrets de Rose Les Parfums de Rosine dla kobiet

Secrets de Rose Les Parfums de Rosine dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 4

Secrets de Rose marki Les Parfums de Rosine to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Secrets de Rose został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są Śliwka, lukrecja, róża, gorzka pomarańcza i szafran; nutami serca są magnolia, ylang-ylang, róża, jaśmin i kminek; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra, labdanum i piżmo.

Śliwka Lukrecja Róża Gorzka pomarańcza Szafran

Magnolia Ylang-ylang Róża Jaśmin Kminek

Drzewo sandałowe mech dębowy Ambra Labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secrets de Rose by Les Parfums de Rosine.

Secrets de Rose Recenzje Perfum

Róża, ale dokładnie taka jakiej nie lubię – gorzkawa i kwaśna, z dużą ilością labdanum, szafranu i kminu, dałabym głowę, że jest też tam odrobina oud. Na nieszczęście trwały.

AlexGGS
AlexGGS

Zapach ciekawy. Zwabił mnie lukrecją i labdanum w składzie. Gęsty i mocny. Różany oczywiście. Podszyty nutą owocową. Swoim ciężarem właściwym i tym co pozostaje na skórze po paru godzinach nieco przypomina mi Nahemę Guerlaina.
Przyjemna róża w otoczeniu leciutko kwaskowatych, owocowych aromatów.
Nieco gorzkie, może trochę wytrawne. Naprawdę piękne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Secrets de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Secrets de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secrets de Rose marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secrets de Rose marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Perfumer`s Workshop Tea Rose Serge Lutens Sa Majeste la Rose Guerlain L'Heure Bleue Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Caron Aimez - Moi The Different Company Sublime Balkiss Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Feminite du Bois Annick Goutal Rose Absolue Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Prada Infusion d'Iris Les Parfums de Rosine Roseberry Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Lancome Poeme Chanel Coco Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Caron Narcisse Noir Chanel Coco Parfum Cacharel Noa