Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Roseberry Les Parfums de Rosine dla kobiet

Roseberry Les Parfums de Rosine dla kobiet

Roseberry Les Parfums de Rosine dla kobiet Zdjęcia

Roseberry marki Les Parfums de Rosine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są aldehydy, nuty zielone, nuty wodne, liść czarnej porzeczki, rumianek i czerwone wino; nutami serca są dzika róża, owoc dzikiej róży, róża turecka, liść maliny i jeżyna; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i irys.

Aldehydy Nuty zielone Nuty wodne Liść czarnej porzeczki Rumianek Czerwone wino

Dzika róża Owoc dzikiej róży Róża turecka Liść maliny Jeżyna

Drzewo sandałowe Wetyweria Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roseberry by Les Parfums de Rosine.

Very Irresistible

Roseberry Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Mokra plastikowa róża. Róża polna maczana w płynnym kleju. Przepłukana przez deszcz róża pnąca. Cień róży. Marny syntetyczny olejek różany. Pączek róży uwięziony w wirującym bębnie pralki. Różane mydełko.
Takie mam skojarzenia dla Roseberry. Róża rzucająca alegoriami jak z rękawa.
W gwoli ścisłości to właściwie woda, nieco zieleni i kilka różanych płatków, ale na szczęście nie tragiczny i oklepany duet róży z maliną. Ta zaliczyła tutaj swoją absencję.
Sillage słaby. Trwałość również nie strąca kapci z nóg.
Ten kwiat musi się jeszcze nauczyć jak rozkwitać, mimo iż jest całkiem w stylu Issey Miyake.
Na razie sprawia, że czuję się jak starannie umyta mydłem dłoń.

fraupilz
fraupilz

Kojarzy mi się z mydłem albo kremem do rąk, jest w nim jakiś zapach typowy dla kosmetyków pielęgnacyjnych, może przez aldehydy albo rumianek? Ma w sobie też coś z konfitury z róży wymieszanej z dżemem z owoców leśnych, takiej do nadziewania pączków, tylko że ktoś tego pączka przez pomyłkę wrzucił w mydliny. Gdyby coś tu zmienić, to mogłoby być super, a tak - bardzo dobrze, dostatecznie. Nie odpadł mi nos, ale też się specjalnie nie zachwyciłam.

Vespertine__Milo
Vespertine__Milo

Niezwykle optymistyczny zapach świeżej, skroplonej wodą rosy róży herbacianej. Pałający radością i beztroską niczym dziewczyna rozkwitająca dla życia pełnego rozrywek. Niezwykle oryginalny, orzeźwiający i mało cukierkowy. Zdecydowanie dla amatorów róż w perfumach, bo ta nuta jest intensywnie obecna we wszystkich notach trwania zapachu na skórze.

Roseberry by Les Parfums de Rosine 3.86 out of 5 based on 10 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Roseberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Roseberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roseberry marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roseberry marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Lorenzo Villoresi Teint de Neige M. Micallef Gaiac Byredo Pulp Hermes Un Jardin En Mediterranee Diptyque Tam Dao L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Menard Authent Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Guerlain Mahora Valentino Valentino Uomo Piotr Czarnecki Sensei Frapin 1270 Michal Szulc Sale Perfume 01 Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Oriflame Mirage Hermes Un Jardin Sur Le Nil Nabucco Amatys Parfum Fin Lolita Lempicka Lolita Lempicka Nejma Nejma 1