Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Roseberry Les Parfums de Rosine dla kobiet

Roseberry Les Parfums de Rosine dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Roseberry Les Parfums de Rosine dla kobiet Zdjęcia

Roseberry marki Les Parfums de Rosine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są aldehydy, nuty zielone, nuty wodne, liść czarnej porzeczki, rumianek i czerwone wino; nutami serca są dzika róża, owoc dzikiej róży, róża turecka, liść maliny i jeżyna; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i irys.

Aldehydy Nuty zielone Nuty wodne Liść czarnej porzeczki Rumianek Czerwone wino

Dzika róża Owoc dzikiej róży Róża turecka Liść maliny Jeżyna

Drzewo sandałowe Wetyweria Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roseberry by Les Parfums de Rosine.

Very Irresistible

Roseberry Recenzje Perfum

Oliwka
Oliwka

Plastikowy? Mydlany? Dżem? Nie wiem, czy to dlatego, że mam bzika różanego i od wiosny do jesieni mój reset codzienny zaliczam w ogródku przy różach, czy też taką mam chemię skóry, że Rosine na mnie rozkwitają.
Roseberry kupiłam w ciemno z pewną dozą niepewności po lekturze recenzji i stwierdzam, że to był błąd, że... nie kupiłam wcześniej :) Podobają mi się bardziej niż Diabolo Rose. To kolejny orzeźwiający zapach Rosine, na mnie bardzo naturalnie brzmiący. Są takie róże, pachną nie specjalnie słodko - a właśnie tak "zielono", nieco wytrawnie. Więc ta słodka poświata z maliny i jeżyny jest jak najbardziej ok., więcej stosunek "słodyczy" do "zieloności" jest jak dla mnie idealny. Nie rozstaję się z nimi odkąd kupiłam.
Flakon to małe cacko. Oczywiście, wszystkie Rosine są takie same. Mam tu na myśli grę już nie tyle barw ile tonów zieleni i różu. Można postawić je sobie na biurku w pracy, jeśli nie ma okna z widokiem na zieleń, by patrząc na nie na chwilę ukoić oczy.

MrGwyn
MrGwyn

Mokra plastikowa róża. Róża polna maczana w płynnym kleju. Przepłukana przez deszcz róża pnąca. Cień róży. Marny syntetyczny olejek różany. Pączek róży uwięziony w wirującym bębnie pralki. Różane mydełko.
Takie mam skojarzenia dla Roseberry. Róża rzucająca alegoriami jak z rękawa.
W gwoli ścisłości to właściwie woda, nieco zieleni i kilka różanych płatków, ale na szczęście nie tragiczny i oklepany duet róży z maliną. Ta zaliczyła tutaj swoją absencję.
Sillage słaby. Trwałość również nie strąca kapci z nóg.
Ten kwiat musi się jeszcze nauczyć jak rozkwitać, mimo iż jest całkiem w stylu Issey Miyake.
Na razie sprawia, że czuję się jak starannie umyta mydłem dłoń.

fraupilz
fraupilz

Kojarzy mi się z mydłem albo kremem do rąk, jest w nim jakiś zapach typowy dla kosmetyków pielęgnacyjnych, może przez aldehydy albo rumianek? Ma w sobie też coś z konfitury z róży wymieszanej z dżemem z owoców leśnych, takiej do nadziewania pączków, tylko że ktoś tego pączka przez pomyłkę wrzucił w mydliny. Gdyby coś tu zmienić, to mogłoby być super, a tak - bardzo dobrze, dostatecznie. Nie odpadł mi nos, ale też się specjalnie nie zachwyciłam.

Vespertine__Milo
Vespertine__Milo

Niezwykle optymistyczny zapach świeżej, skroplonej wodą rosy róży herbacianej. Pałający radością i beztroską niczym dziewczyna rozkwitająca dla życia pełnego rozrywek. Niezwykle oryginalny, orzeźwiający i mało cukierkowy. Zdecydowanie dla amatorów róż w perfumach, bo ta nuta jest intensywnie obecna we wszystkich notach trwania zapachu na skórze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Roseberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Roseberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roseberry marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roseberry marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles The Different Company Sublime Balkiss Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Lorenzo Villoresi Teint de Neige Guerlain L'Heure Bleue Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Annick Goutal Rose Absolue M. Micallef Royal Rose Aoud Caron Aimez - Moi Penhaligon`s Iris Prima Perfumer`s Workshop Tea Rose Byredo Pulp L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Hermes Un Jardin En Mediterranee Diptyque Tam Dao Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Menard Authent Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine