Marki » L » « Grupy

Rose d`Homme Les Parfums de Rosine dla mężczyzn

Rose d`Homme Les Parfums de Rosine dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

skórzany

Rose d`Homme marki Les Parfums de Rosine to perfumy dla mężczyzn. Rose d`Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Robert. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są skóra, lawenda i wanilia; nutami bazy są paczula, mandarynka, jaśmin, wetyweria i róża.

Cytryna Bergamotka

Skóra Lawenda Wanilia

Paczula Mandarynka Jaśmin Wetyweria Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose d`Homme by Les Parfums de Rosine.

Rose d`Homme Recenzje Perfum

Rose d`Homme by Les Parfums de Rosine 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Rose d`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Rose d`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose d`Homme marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose d`Homme marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Culti Mediterranea Demeter Fragrance Thunderstorm Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Pacifica Tuscan Blood Orange Bond No 9 West Broadway Smell Bent Commando Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Demeter Fragrance Lychee Bond No 9 Saks En Rose Cinq Mondes Jardins de Carthage Sorelle Fontana Micol