Marki » L » « Grupy

Rose d`Homme Les Parfums de Rosine dla mężczyzn

Rose d`Homme Les Parfums de Rosine dla mężczyzn

skórzany

Rose d`Homme marki Les Parfums de Rosine to perfumy dla mężczyzn. Rose d`Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Robert. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są skóra, lawenda i wanilia; nutami bazy są paczula, mandarynka, jaśmin, wetyweria i róża.

Cytryna Bergamotka

Skóra Lawenda Wanilia

Paczula Mandarynka Jaśmin Wetyweria Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose d`Homme by Les Parfums de Rosine.

Rose d`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Rose d`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Rose d`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose d`Homme marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose d`Homme marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop Coconut Perfume Oil Yeslam Darling Rose Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Paul Smith Paul Smith Man DSH Perfumes Gelsomino (Jasmine: Italian Journey No. 5) Pacifica Tuscan Blood Orange Eclectic Collections Maestro Bond No 9 New Orleans Cinq Mondes Rituel de l`Atlas John Varvatos Artisan Black Novae Plus Noble Violet