Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine dla kobiet

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 2

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine dla kobiet Zdjęcia

Rose d`Ete marki Les Parfums de Rosine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rose d`Ete został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Robert. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są róża, mimoza, lotos i kwiat lipy; nutami bazy są piżmo i ambrette (piżmo ambrowe).

Galbanum Bergamotka Zielone jabłko

Róża Mimoza Lotos Kwiat lipy

Piżmo Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose d`Ete by Les Parfums de Rosine.

Rose d`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Rose d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Rose d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose d`Ete marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose d`Ete marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Lanvin Eclat d’Arpège Pupa Puposhka Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Kate Spade Twirl Marbert Scarf Taormina Best Company Best Company Lise Watier Neon Love Desirable Fendi Fan di Fendi Blue Q Cute As Hell Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love