Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine dla kobiet

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 1

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine dla kobiet Zdjęcia

Rose d`Ete marki Les Parfums de Rosine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rose d`Ete został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Robert. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są róża, mimoza, lotos i kwiat lipy; nutami bazy są piżmo i ambrette (piżmo ambrowe).

Galbanum Bergamotka Zielone jabłko

Róża Mimoza Lotos Kwiat lipy

Piżmo Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose d`Ete by Les Parfums de Rosine.

Rose d`Ete Recenzje Perfum

Rose d`Ete by Les Parfums de Rosine 3.33 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Rose d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Rose d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose d`Ete marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose d`Ete marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Avon Incandessence Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Adidas Tropical Passion Baratti Want a summer cocktail? Novae Plus Pearl Silver Fresh Fig Apricot Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Lucy B Wild Jasmine Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Shiseido Zen Eau de Parfum Borbonese Borbonese