Marki » L » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Rose d`Amour Les Parfums de Rosine dla kobiet

Rose d`Amour Les Parfums de Rosine dla kobiet

Mam: 3

aldehydowy

Rose d`Amour marki Les Parfums de Rosine to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Rose d`Amour został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są aldehydy, imbir, galbanum i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin, olej różany, czerwone jagody i narcyz; nutami bazy są gałka muszkatołowa, mech dębowy, pieprz i wetyweria.

Aldehydy Imbir Galbanum Bergamotka

Irys Jaśmin Olej różany Czerwone jagody Narcyz

Gałka muszkatołowa mech dębowy Pieprz Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose d`Amour by Les Parfums de Rosine.

Rose d`Amour Recenzje Perfum

Piękna, klasyczna róża wymieszana z aldehydami, galbanum i lekko mydlanym irysem. Kojarzy mi się nieco z Joy, momentami czuć też echa Nahemy.

Niestety, po dwóch godzinach zapach traci na sile, zmienia się w pudrowo – różaną mgiełkę i cichnie. Baza jest blada i rozczarowująca, ale dam im jeszcze szansę w inny dzień.

Oliwka
Oliwka

Kupiłam Rose d'Amour u progu lata. Postanowiłam zaczekać z globalną premierą do pierwszych dni zwiastujących zbliżającą się jesień… a więc dzisiaj. Założyłam zieloną sukienkę, zielony trencz oraz czerwone balerinki i apaszkę. No i Rose d'Amour. Zbieżność kolorystyczna nieprzypadkowa, ot takie mrugnięcie oka do siebie w lustrze (bo przecież nie chodzę z buteleczką perfum na głowie). Baaardzo mi to razem grało i kolory, i perfumy, i deszcz… Czułam się szykownie w tym szyprze i lekko, zapach nie przytłaczał, doskonale się trzymał, czułam go w pracy do końca dniówki. Mnie, nie przepadającej za szyprami, nie przeszkadzały ani aldehydy, ani mech, które cały czas dotrzymywały kroku ukochanej róży, do tego trochę pieprzu, irysa, ciut bergamotki i wetyweria w tle. Zapach warty poznania, a buteleczka urokliwa.

Rose d`Amour by Les Parfums de Rosine 3.75 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Rose d`Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Rose d`Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose d`Amour marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose d`Amour marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Van Cleef & Arpels First Eau d'Ete 2006 Annick Goutal Folavril The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine Nina Ricci Farouche Molyneux Gauloise Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete Revlon Absolutely Fabulous Neil Morris Midnight Flower Naj-Oleari Naj-Oleari Helena Rubinstein Barynia