Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

La Rose Extreme Les Parfums de Rosine dla kobiet

La Rose Extreme Les Parfums de Rosine dla kobiet

Miałem: 2

La Rose Extreme marki Les Parfums de Rosine to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. La Rose Extreme został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są neroli, fiołek, czarna porzeczka i nagietek; nutami serca są irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, benzoes, balsam peruwiański i fasolka tonka.

Neroli Fiołek Czarna porzeczka Nagietek

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Benzoes Balsam peruwiański Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Rose Extreme by Les Parfums de Rosine.

La Rose Extreme Recenzje Perfum

Piękna, klasyczna róża, przypudrowana białym piżmem i fiołkami. Gęsta, intensywna, w klimacie vintage, w typie Paris YSL. Trwałość, jak przystało na czyste perfumy, świetna.

vertigo
vertigo

Przede wszystkim: to są perfumy, to znaczy koncentracja: perfume / parfum.
Trwałość i projekcja porażające. Wystarczają dosłownie dwa psiknięcia, aby zapach pachniał mocno godzinami.

Sam zapach - wybitnie klasyczny, vintage.
Róża oraz bogactwo innym składników, dzięki któremu zapach nabiera nieco orientalnego charakteru.
Prócz róży - upajającej, wyniosłej i chłodnej, wyczuwam duże ilości fiołka, aksamitki, piżma. Jest tam też kwiat pomarańczy i irys.
Czarna porzeczka, której cień przenika te perfumy we wszystkich fazach, dodaje trochę nowoczesności i dystansu do tego nadętego i w sumie mało oryginalnego według mnie zapachu.
Kojarzy mi się z suknią wieczorową z tafty. Piękny krój, ale ta tafta ... Sztywna i szeleszcząca.

Zdecydowanie nie moja bajka, normalnie nie wytrzymałabym obecności tego zapachu w tym samym pomieszczeniu. Ale chciałam go opisać. Doceniam zapachy vintage / w stylu vintage.
Jednak ten mi się zwyczajnie bardzo nie podoba.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine La Rose Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine La Rose Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Rose Extreme marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Rose Extreme marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Eau de Cristobal Yves Rocher Ispahan Alfred Sung Encore Alex Curran Alex La Perla Charme Lace Collection Alexandra de Markoff Alexandra Chiemsee Wildcard! JoAnne Bassett Contessa D.S. & Durga My Indian Childhood Guerlain Plus Que Jamais Coleen Rooney Butterflies Florascent Aqua Orientalis Casbah