Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Frisson de Rose Les Parfums de Rosine dla kobiet

Frisson de Rose Les Parfums de Rosine dla kobiet

Frisson de Rose marki Les Parfums de Rosine to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Frisson de Rose został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża bułgarska, mięta, cytryna, goździk (przyprawa), geranium, piwonia, szafran, suszone owoce, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Róża bułgarska Mięta Cytryna Goździk (przyprawa) Geranium Piwonia Szafran Suszone owoce Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frisson de Rose by Les Parfums de Rosine.

Frisson de Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Frisson de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Frisson de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frisson de Rose marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frisson de Rose marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
ID Parfums Le Monde des Rêves Escada Escada Sport  Feeling Free Victorio & Lucchino Luz Jo Malone White Jasmine & Mint L`Erbolario Lily of the Valley Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Weil Bambou Jo Malone French Lime Blossom Shiseido Murasaki Sarantis B.U. Wild ID Parfums Mei Li La Bouquetiere La Narratrice