Marki » L » kwiatowo - wodne « Grupy

Ecume de Rose Les Parfums de Rosine dla kobiet

Ecume de Rose Les Parfums de Rosine dla kobiet

ziołowy
Ecume de Rose Les Parfums de Rosine dla kobiet Zdjęcia

Ecume de Rose marki Les Parfums de Rosine to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Ecume de Rose został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Robert. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki i lilia wodna; nutami serca są róża i dzięgiel; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Liść czarnej porzeczki Lilia wodna

Róża Dzięgiel

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ecume de Rose by Les Parfums de Rosine.

Promethee

Ecume de Rose Recenzje Perfum

chjena
chjena

Kolejna śliczna różana propozycja od marki z założenia zajmującej się tylko różami. W mojej ocenie Ecume de Rose jest bardzo podobna do Rose Praline, lecz mniej słodka, a raczej ogrodowa, nasycona, mięsista...

To takie perfumy, które idealnie pasują do koktajlowych sukienek, do garden party odbywającego się w środku lata, gdy krążymy pomiędzy przyjaciółmi od półmiska z owocowymi koreczkami do miski z sałatką z krewetkami, trzymając w dłoni kieliszek schłodzonego białego wina. Piękna pogoda, odpoczynek w dobrym towarzystwie po pracy, ładnie wyglądamy, a do tego Ecume de Rose. Radosny, uroczy, ale też z odpowiednią dozą klasy, a nawet powagi.

Panie w każdym wieku idealnie odnajdą się w tym zapachu, choć chyba warunkiem jest posiadanie duszy choć trochę romantycznej. Bo jednak wszystkie Rosinki są w jakiś sposób nostalgiczne, jak z poprzedniej epoki... Ecume de Rose nie jest wyjątkiem pod tym względem.

MayaMarie
MayaMarie

Mnie niestety ta różyczka bardzo rozczarowała... Wszystko przez to, że całkiem przyjemny, świeży kwiatuszek został opleciony jakimś nieprzyjemnym, ostrym składnikiem. Aż chce się ją siłą wyjąć, zerwać, wyciągnąć spomiędzy tych ostrych, kłujących gałęzi i rozkoszować jej wdzięcznym aromatem, nawet jeśli miałby być jednowymiarowy i nudny, byle tylko bez tej nieprzyjemnej reszty (nie mam pojęcia, jaki składnik niszczy ten zapach na mojej skórze). Do tego słaba trwałość...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Ecume de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Ecume de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ecume de Rose marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ecume de Rose marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Cacharel LouLou Guerlain Samsara Eau de Toilette Profumum Roma Acqua di Sale Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Feminite du Bois Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Sisley Soir de Lune Hermes L’Ambre des Merveilles Chopard Casmir Costes Costes Givenchy Organza Terry de Gunzburg Rose Infernale Les Parfums de Rosine Majalis Penhaligon`s Cornubia Tom Ford Noir de Noir Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Atelier Cologne Gold Leather