Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ballerina No 2 Les Parfums de Rosine dla kobiet

Ballerina No 2 Les Parfums de Rosine dla kobiet

Mam: 1

Ballerina No 2 marki Les Parfums de Rosine to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ballerina No 2 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, malina i kwiat pomarańczy; nutami serca są róża, magnolia, fiołek, irys i rosa rubiginosa; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambrette (piżmo ambrowe), wanilia i ambra.

Bergamotka Malina Kwiat pomarańczy

Róża Magnolia Fiołek Irys Rosa rubiginosa

Drzewo sandałowe Paczula Ambrette (piżmo ambrowe) Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballerina No 2 by Les Parfums de Rosine.

Ballerina No 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Ballerina No 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Ballerina No 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballerina No 2 marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballerina No 2 marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Lobogal Lobogal Pour Elle Bath and Body Works Black Amethyst Charles of the Ritz Charles of the Ritz Bob Mackie Masquerade Parfum d`Empire Cuir Ottoman Tosca Tosca Annayake Miyabi Woman Rasasi Attar Mubakhar Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif Guerlain Shalimar Black Mystery 2007 Lush Twilight