Marki » L » kwiatowe « Grupy

Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine dla kobiet

Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine dla kobiet

Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine dla kobiet Zdjęcia Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine dla kobiet Zdjęcia

Ballerina No 1 marki Les Parfums de Rosine to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ballerina No 1 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, gruszka, frezja i bergamotka; nutami serca są róża, piwonia, fiołek i malina; nutami bazy są mleko, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Brzoskwinia Gruszka Frezja Bergamotka

Róża Piwonia Fiołek Malina

Mleko Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballerina No 1 by Les Parfums de Rosine.

Ombre Rubis

Ballerina No 1 Recenzje Perfum

Róża z odrobiną gardenii i brzoskwini, dam głowę, że jest też tam irys, ale brak go w nutach. Zapach wyjątkowo kiepski, sztuczny, lekko gumowaty, pachnie wręcz tanio, jakby oszczędzano na składnikach. Trwałość kiepska.

Beata Maria
Beata Maria

Ballerina No1 to zapach zdecydowanie kwiatowy i bardzo kobiecy. Wymienia się 2 owoce i 2 kwiaty. Wszystko jest wyczuwalne ale dominuje róża. Na początek wibracja mirabelki albo brzoskwini do której natychmiast dołącza subtelna róża. Piwonia i nuty gruszki stanowią drugi plan choć są wyczuwalne. Róża jest bardzo delikatna, kojarzy się ze zwiewną kobietą, pewną ulotnością,lekką baletnicą.Sam zapach jest stosunkowo mało trwały i to uważam za stratę, poza tym jest dosyć bliskoskórny ale może tak właśnie ma być... ja zdecydowanie wolę mocniejsze akordy. Nie zmienia to wszystko faktu, że Ballerina jest numerem jeden. Śliczna, uczuciowa, delikatna. Flakon w delikatnym różu przyozdobiony tiulem lub koronką- lekko buduarowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Parfums de Rosine Ballerina No 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Parfums de Rosine Ballerina No 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballerina No 1 marki Les Parfums de Rosine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballerina No 1 marki Les Parfums de Rosine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perfumer`s Workshop Tea Rose Yves Saint Laurent Paris The Different Company Sublime Balkiss M. Micallef Mon Parfum Cristal Montale Dark Purple Guerlain L'Heure Bleue M. Micallef Black Frederic Malle Lipstick Rose Houbigant Quelques Fleurs Royale Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Organza Nasomatto Pardon M. Micallef Ylang in Gold Lancome Hypnose Serge Lutens Sa Majeste la Rose Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Thierry Mugler Angel Muse Cacharel Gloria Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum