Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Turtle Vetiver Back Les Nez dla kobiet i mężczyzn

Turtle Vetiver Back Les Nez dla kobiet i mężczyzn

Turtle Vetiver Back marki Les Nez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Turtle Vetiver Back został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, wetyweria, piżmo i mimoza.

Fiołek Wetyweria Piżmo Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Turtle Vetiver Back by Les Nez.

Turtle Vetiver Back Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nez Turtle Vetiver Back, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nez Turtle Vetiver Back, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Turtle Vetiver Back marki Les Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Turtle Vetiver Back marki Les Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Cerruti Cerruti 1881 Blanc Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Valentino V Givenchy Only Givenchy Mexx Mexx Waterlove Man Jil Sander Style Olivier Strelli The World Is Wonderful Annika Sorenstam Annika Baldinini Baldinini Parfum Glace Antonia`s Flowers Tiempe Passate Marella Ferrera Ambre Ze