Marki » L » drzewne « Grupy

Turtle Vetiver Les Nez dla mężczyzn

Turtle Vetiver Les Nez dla mężczyzn

Turtle Vetiver marki Les Nez to drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria.

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Turtle Vetiver by Les Nez.

Turtle Vetiver Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Dobry suchy wetiwer w stylu Encre Noire / Sycomore.
Z żółwia ma ziemistość i sędziwość :)

W przeciwieństwie do kompozycji Lalique, nie zmienia się w czasie, nie nabiera mydlanego charakteru.

Projekcja średnia, trwałość ponad 6 godzin.

Turtle Vetiver by Les Nez 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nez Turtle Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nez Turtle Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Turtle Vetiver marki Les Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Turtle Vetiver marki Les Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Givenchy Pi Neo L`Artisan Parfumeur Dzing! Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Bond No 9 Riverside Drive Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Pacifica Tibetan Mountain Temple Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Alexa Lixfeld 002 April Aromatics Prescious Woods Arno Sorel Shaman Platinum Teufels Kuche Demonic Slayer