Marki » L » drzewne « Grupy

Turtle Vetiver Les Nez dla mężczyzn

Turtle Vetiver Les Nez dla mężczyzn

Turtle Vetiver marki Les Nez to drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria.

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Turtle Vetiver by Les Nez.

Turtle Vetiver Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Dobry suchy wetiwer w stylu Encre Noire / Sycomore.
Z żółwia ma ziemistość i sędziwość :)

W przeciwieństwie do kompozycji Lalique, nie zmienia się w czasie, nie nabiera mydlanego charakteru.

Projekcja średnia, trwałość ponad 6 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nez Turtle Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nez Turtle Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Turtle Vetiver marki Les Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Turtle Vetiver marki Les Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Benetton Paradiso Inferno Man Yves Saint Laurent M7 Fresh Kenneth Cole Signature Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Le Labo Gaiac 10 Tokyo Eclectic Collections Agenda Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Jalaine Patchouli Sage Machado Pearl Ava Luxe Bois Fonce Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver