Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

The Unicorn Spell Les Nez dla kobiet

The Unicorn Spell Les Nez dla kobiet

The Unicorn Spell marki Les Nez to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, fiołek i nuty drzewne.

Nuty zielone Fiołek Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Unicorn Spell by Les Nez.

The Unicorn Spell Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

The Unicorn Spell, nazwa - marzenie. Jedna z najpiękniejszych nazw perfum, jakie znam. Od dziecka uwielbiam jednorożce, symbol czystości i niewinności.

A perfumy? Niezwykłe. Dziwne, przeszywające.
Wytrawno-zielone, roślinne, trochę duszne i ziemiste. W jakiś osobliwy sposób dają smak na języku podczas wąchania.
Mam skojarzenie z włoskami brzoskwini - niby aksamitne, ale potrafią dokuczyć podczas jedzenia.
Wieczór nad morzem śródziemnym, bryza i zapach kwiatów - na pewno nie jest to jednoznaczny aromat fiołka.
Ma w sobie jakąś tajemnicę i coś eterycznego, i mitycznego. The Unicorn Spell?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nez The Unicorn Spell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nez The Unicorn Spell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Unicorn Spell marki Les Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Unicorn Spell marki Les Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Eau Jeune Orange Riviera Salvador Dali Eau de Dali Opus Oils Absinthia L`Erbolario Neroli Caswell Massey Newport D.S. & Durga Siberian Snow Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night Max Azria BCBGirls Nature La Bouquetiere La Narratrice Lucien Lelong Tailspin Mansfield Piazzetta di Portofino