Marki » L » kwiatowe « Grupy

Manoumalia Les Nez dla kobiet

Manoumalia Les Nez dla kobiet

żółtych kwiatów

Manoumalia marki Les Nez to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sandrine Videault. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, wetyweria, gardenia tahitańska, drzewo sandałowe, nuty drzewne, ylang-ylang i ambra.

Nuty kwiatowe Wetyweria Gardenia tahitańska Drzewo sandałowe Nuty drzewne Ylang-ylang Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manoumalia by Les Nez.

Manoumalia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nez Manoumalia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nez Manoumalia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manoumalia marki Les Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manoumalia marki Les Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° Blue Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Prada No2 Oeillet L`Erbolario Lavanda Adrienne Vittadini Venezia Memo Jannat biehl parfumkunstwerke eo03 Ted Baker W Bruno Acampora Blu Caesars World Caesars Woman Jill Stuart Night Jewel Nina Ricci L`Air du Temps by Starck