Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Let Me Play the Lion Les Nez dla kobiet i mężczyzn

Let Me Play the Lion Les Nez dla kobiet i mężczyzn

Mam: 4 Chcę: 3

dymny

Let Me Play the Lion marki Les Nez to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, kadzidło i przyprawy.

Nuty drzewne Kadzidło Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Let Me Play the Lion by Les Nez.

Cristal de Roche (Rock Crystal)

Let Me Play the Lion Recenzje Perfum

czerwiec
czerwiec

Wspaniała pikantność. Pieprzne drewno jałowca, sam pieprz, na początku też trochę papryki. Z resztą przypraw można wymienić sporo więcej. Zapach świdrujący nos, suchy, eteryczny i rozgrzewający.

Kiedy ostry podmuch uspokaja się i trochę opada, odsłania się kadzidło, a właściwie słodka rozgrzana żywica o owocowych nutach. Akord pieprzowy ciągle trwa i robi się jeszcze piękniej niż w otwarciu.

Tej energii nie łagodzi nic miękkiego, puchatego czy kremowego. Jest ostro, pustynnie, gorąco. Żadnej wilgoci, roślinności, ani nawet rzeki wanilią i miodem płynącej. Tylko palące słońce, drewno i suchość w gardle.

vertigo
vertigo

Najpierw zainteresowała mnie nazwa. W nutach specjalnie nic ciekawego nie widać.
A perfumy są kapitalne - nadzwyczajne doznanie dla miłośnika grupy drzewnej.
Przyprawowo-powietrzny. Korzenno-drzewny i w tym wszystkim bardzo lekki. Kruchy i suchy, chyba czuję wetiwerię. A z przypraw: najwyraźniej goździki. Dosyć surowy i minimalistyczny.
Chyba rzeczywiście może trochę przypominać Hinoki. Mniej wypolerowany, bardziej suchy - temperowany ołówek, a nie kredka :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nez Let Me Play the Lion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nez Let Me Play the Lion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Let Me Play the Lion marki Les Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Let Me Play the Lion marki Les Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

By Kilian Straight to Heaven Comme des Garcons Hinoki Parfum d`Empire Cuir Ottoman Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Profumum Roma Arso Amouage Memoir Man Comme des Garcons Wonderwood Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Olivier Durbano Black Tourmaline Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Farmacia SS. Annunziata Isos CB I Hate Perfume In The Library Profumum Roma Olibanum L`Artisan Parfumeur Premier Figuier James Heeley Cardinal Olivier Durbano Jade Lubin Idole Parfum d`Empire Wazamba