Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Oriental Lumpur Les Nereides dla kobiet i mężczyzn

Oriental Lumpur Les Nereides dla kobiet i mężczyzn

Oriental Lumpur Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oriental Lumpur Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oriental Lumpur marki Les Nereides to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, paczula, szafran, gałka muszkatołowa, wanilia i indyjskie przyprawy.

Drzewo sandałowe Paczula Szafran Gałka muszkatołowa Wanilia Indyjskie przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Lumpur by Les Nereides.

Oriental Lumpur Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Człek to jednak zwierzę dość masochistyczne. Np. takie wiadomości ze świata polityki. Wpływu na nie nie ma, a czyta, wnika, analizuje, kłóci się, ciśnienie mu skacze, a poszedłby lepiej coś fajnego zjadł albo powąchał na ten przykład...
Ale jak to się ma do Oriental Lumpur? Ano pierwszy niuch zimą: koszmar! To są w ogóle perfumy, czy szara pasta do podłóg Javox? Zatyka, dusi, dziwne, nieprzyjemne, szorstkie.
Następny niuch po jakimś czasie ( no masochistka ze mnie) i czuję bandaż, nowy zawinięty na zwichniętej kończynie. Brrr..ciskam gdzieś w kąt to to.
Wiosna, znowu ten instynkt masochistyczny... A może niuchnę sobie tej bandażopasty? Początek nadal okropny ale...coś tam świta ciekawego, intryguje. Zaglądam na nuty, czytam zachwycone komentarze na innych forach. Masochizm może jednak ma jakieś pozytywy? Bo po jakimś czasie wyczuwam pastę curry, taką zieloną, Javox znika, choć ciągle gdzieś jest tam wyczuwalna taka szaropastowa nuta, ale dominuje jednak przysmak kuchni orientalnej, indyjskiej i jest on bardzo ciekawy, pikantny, zielony jakąś intrygującą nieznaną mi świeżością, ślinianki zaczynają pracować, papryczka chilli z tych małych słoiczków stojących na stolikach w knajpkach chińskich, bardzo ostre...kojarzycie? I jeszcze jedno skojarzenie, zapach barów chińskich, np. w Poznaniu w Starym Browarze unosi się taka chmurka.
Przyznam, że mój masochizm opłacił się, bo rozwój Oriental Lumpur to niezła przygoda, od pastowania podłogi w czasach Komuny, po oddział ortopedyczny, aż po knajpkę w Starym Browarze. Choć to nie koniec. Noszony globalnie przypomina mi ciut Piment Brulant, jest bardzo świeżo zielono, jak przekrojona właśnie czerwona mięsista świeża papryka.
Niesamowita transformacja zapachu, jednak dla mnie zbyt męski, zbyt jadalny, cuurypastowo-paprykowy, ale bardzo ciekawy, szczególnie ta zielona nuta.
Trwałość świetna.
Kurczę, ciągle ślinę przełykam, gdzie tu w okolicy jakaś dobra knajpka indyjska??? O i o polityce kompletnie zapomniałam ;D

zielona
zielona

Kanciasto-papierowe cherubinki na flakonie, co za pomysł... Ale mniejsza z tym, etykietkę zawsze można zdrapać ;]

Zapach bardzo przypomina mi Padparadschę - P. jest może nieco słodsza i bardziej hm, kobieca, ale to ten sam pieprzno-drzewny styl.
Duuużo rozgrzewającego szafranu i gałki muszkatołowej, które dominują nad całą kompozycją i trwają we wszystkich warstwach i odsłonach. Intryguje mnie w OL jedna nuta, ukryta między przyprawami - wetiweru, nie do końca zielonego i przyjemnego. Ten jest kwaśny, zdrewniały, ostry. Sprawia, że zapach nie jest taki jednoznaczny i grzeczny.
Trwałość - świetna.
Warto poznać.

Oriental Lumpur by Les Nereides 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nereides Oriental Lumpur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nereides Oriental Lumpur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Lumpur marki Les Nereides. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Lumpur marki Les Nereides reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Gutenberg Parfums Gutenberg Limited Sage Machado Amber Regina Harris Amber Vanilla L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Smell Bent Horny Little Devil Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Sinfonia di Note Jardin d’Orient Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Nickel Suzy Panty SoOud Hajj Parfum d`Empire Ambre Russe