Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Oppoponax Les Nereides dla kobiet i mężczyzn

Oppoponax Les Nereides dla kobiet i mężczyzn

Oppoponax Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oppoponax Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oppoponax marki Les Nereides to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, drzewo sandałowe, ambra, wanilia, benzoes i opoponaks.

Cytrusy Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Benzoes Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oppoponax by Les Nereides.

Oppoponax Recenzje Perfum

mimozka
mimozka

O rety!
Ależ to jest rewelacyjny zapach!
Cytrusy skąpane w obłokach opoponaksu ociekające gęstą, jeszcze ciepłą żywicą balsamiczną z drzewa Styrax benzoin, które rośnie w Azji wschodniej. Benzoes i opoponaks czy jak to niektórzy określają "słodka mirra"(chociaż nie jest jej odmianą, a odrębną żywicą) tworzą ucztę dla koneserów aromatów żywicznych. Bardzo interesujące perfumy. Na pewno balsamiczne, ciut ambrowe i minimalnie, ale to bardzo subtelnie waniliowe.
Parametry użytkowe na mojej skórze bardzo dobre.

xentrix
xentrix

ależ to fajny zapach.Klimaty żywiczno-ambrowo-waniliowe.To motyw przewodni.Do tego dochodzi gdzies w tle nutka bardzo delikatnego tj pudru.Cytrusy? ja ich nie wyczuwam,byc może są dobrze zmieszane bo całosc jest lekka,przyjemna i nieprzesłodzona,czego sie obawiałem patrząc na skład.
Wybrzmiewa raczej liniowo,nie ma tutaj zwrotów akcji ale to nic! Pachnie to tak apetycznie,że gdyby to było jadalne to bym to skonsumował.Naprawdę ;)Składniki dobrej jakosci, bardzo dobra trwałość i bardzo dobra projekcja. 12 godzin po aplikacji kilku psików daje o sobie znać.Sprawdzi się zimą a także wczesną wiosną i jesienią.Powiem nawet,ze to wiecej jak dobry zapach.
Polecam!

Melitele
Melitele

Lekki puder, początkowo nieco chropowaty, suchy ale za razem delikatny, transparentny, ze szczyptą słodyczy.
Doskonale stapia się ze skórą, otula.

Przypomina mi swą łagodnością zapach skóry niemowlaka tuż po kąpieli :)

blueberry
blueberry

Bardzo gęsty, skoncentrowany, prawie zawiesisty zapach. Jest ciepły i słodki, ale nie przesadnie - właściwie można go uznać za słodko-gorzki, z odrobiną wytrawnej nutki. Mimo całej żywiczności, mam wrażenie, że jest on też pudrowo suchy, a jego lekka gorycz przypomina mi aromat holenderskiego kakao do ciasta - a więc obietnicę, że z tego gorzkiego pyłu powstanie coś naprawdę pysznego.

W przypadku tej wody obietnica ta nie zostaje rzecz jasna spełniona - żywice, ambra, drzewo sandałowe, z minimalną szczyptą wanilii, tworzą wyjątkowo esencjonalną i intensywnie aromatyczną, wciąż słodko-gorzką, oleistą kompozycję, długo trwającą na skórze (7h) i o stosunkowo niewielkiej lotności.
Nie można nie wspomnieć o dobrej jakości składnikach i wykonaniu - całość sprawia bardzo naturalne wrażenie.

Niewątpliwie przyjemna to rzecz, ale czynnika "WOW" nie stwierdziłam - chyba jednak potrzebuję trochę więcej słodyczy albo charakteru ;)

Oppoponax by Les Nereides 4.38 out of 5 based on 8 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nereides Oppoponax, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nereides Oppoponax, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oppoponax marki Les Nereides. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oppoponax marki Les Nereides reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Saint Laurent M7 Givenchy Organza Indecence Christian Lacroix Tumulte pour Homme Cartier Le Baiser Du Dragon L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Alexander McQueen Kingdom John Galliano John Galliano Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Mauboussin Histoire d`Eau Juliette Has A Gun Mad Madame Molinard Habanita Hermes Hermessence Ambre Narguile Yves Rocher Neonatura Cocoon Atelier Cologne Santal Carmin