Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Douceur de Vanille Les Nereides dla kobiet

migdałowy
kakaowy
orzechowy
Douceur de Vanille Les Nereides dla kobiet Zdjęcia Douceur de Vanille Les Nereides dla kobiet Zdjęcia

Douceur de Vanille marki Les Nereides to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, migdał, kakao, anyż gwiazdkowaty i róża.

Wanilia Migdał Kakao Anyż gwiazdkowaty Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Douceur de Vanille by Les Nereides.

Douceur de Vanille Recenzje Perfum

Douceur de Vanille by Les Nereides 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nereides Douceur de Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nereides Douceur de Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Douceur de Vanille marki Les Nereides. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Douceur de Vanille marki Les Nereides reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Red Pearl Red Pearl Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Demeter Fragrance Mulled Cider Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Voluspa Cafe Petite Victoria`s Secret Amber Romance UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Strange Invisible Perfumes Elektrou