Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Douceur de Vanille Les Nereides dla kobiet

migdałowy
kakaowy
orzechowy
Douceur de Vanille Les Nereides dla kobiet Zdjęcia Douceur de Vanille Les Nereides dla kobiet Zdjęcia

Douceur de Vanille marki Les Nereides to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, migdał, kakao, anyż gwiazdkowaty i róża.

Wanilia Migdał Kakao Anyż gwiazdkowaty Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Douceur de Vanille by Les Nereides.

Douceur de Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nereides Douceur de Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nereides Douceur de Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Douceur de Vanille marki Les Nereides. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Douceur de Vanille marki Les Nereides reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Montale Chocolate Greedy Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Ava Luxe Loves True Bluish Light Demeter Fragrance Birthday Cake M∙A∙C MV3 Farmacia SS. Annunziata Cara I Profumi di Firenze Talco Delicato Romane Jet 365 Romantic Getaway Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Sabon Femme Lush American Cream Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops