Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

kamforowy
dymny
skórzany
Saltus Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Saltus marki Les Liquides Imaginaires to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Saltus został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, eukaliptus, kamfora, styraks, paczula, kadzidło, fasolka tonka, kastoreum i drzewo sandałowe.

Cedr Eukaliptus Kamfora Styraks Paczula Kadzidło Fasolka tonka Kastoreum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saltus by Les Liquides Imaginaires.

Saltus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Liquides Imaginaires Saltus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Liquides Imaginaires Saltus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saltus marki Les Liquides Imaginaires. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saltus marki Les Liquides Imaginaires reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Annick Goutal Duel Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Nasomatto Absinth Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Smell Bent Felix Navidad Parfums Berdoues 1902 Vetiver Atelier Cologne Oolang Infini Novaya Zarya Sasha