Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mam: 2 Chcę: 2

kamforowy
dymny
Saltus Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Saltus marki Les Liquides Imaginaires to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Saltus został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, eukaliptus, kamfora, styraks, paczula, kadzidło, fasolka tonka, kastoreum i drzewo sandałowe.

Cedr Eukaliptus Kamfora Styraks Paczula Kadzidło Fasolka tonka Kastoreum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saltus by Les Liquides Imaginaires.

Saltus Recenzje Perfum

Saltus by Les Liquides Imaginaires 3.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Liquides Imaginaires Saltus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Liquides Imaginaires Saltus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saltus marki Les Liquides Imaginaires. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saltus marki Les Liquides Imaginaires reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Extreme Annick Goutal Mandragore Oriflame DeMarco Oriflame Signature Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Salvador Dali Agua Verde Carthusia Carthusia Uomo Crabtree & Evelyn Uncharted Honore des Pres Nu Green Deborah Fisichella Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness CnR Create Scorpio for Men