Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Phantasma Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn

Phantasma Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn

Phantasma Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Phantasma marki Les Liquides Imaginaires to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Phantasma został wydany w 2014 roku. Phantasma stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Phantasma by Les Liquides Imaginaires.

Phantasma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Liquides Imaginaires Phantasma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Liquides Imaginaires Phantasma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Phantasma marki Les Liquides Imaginaires. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Phantasma marki Les Liquides Imaginaires reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Shiseido Relaxing Fragrance CB I Hate Perfume Wild Pansy Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Diptyque Eau de Lierre Gendarme 7 Sinful Scents Envious Creed Fleur de The Rose Bulgare Sarantis B.U. Wild Ayala Moriel Charisma Marbert Energy Creed Aubepine Acacia Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique