Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Phantasma Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn

Phantasma Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn

Phantasma Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Phantasma marki Les Liquides Imaginaires to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Phantasma został wydany w 2014 roku. Phantasma stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Phantasma by Les Liquides Imaginaires.

Phantasma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Liquides Imaginaires Phantasma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Liquides Imaginaires Phantasma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Phantasma marki Les Liquides Imaginaires. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Phantasma marki Les Liquides Imaginaires reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Versace Versace Essence Etheral Liz Claiborne Realities Original Yves Rocher Naturelle Gap So Pink Miller Harris Fleur du Matin Gendarme 7 Sinful Scents Envious Smell Bent Little Miss Panda James Heeley Iris de Nuit CB I Hate Perfume Cradle of Light D.S. & Durga Silent Grove St. John White Camellia