Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Fortis Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn

Fortis Les Liquides Imaginaires dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Fortis marki Les Liquides Imaginaires to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fortis został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są szafran, kmin, agar (oud) i cypriol; nutami serca są drzewo gwajakowe, cedr, amyris i wetyweria; nutami bazy są ambra, paczula, drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Szafran Kmin Agar (oud) Cypriol

Drzewo gwajakowe Cedr Amyris Wetyweria

Ambra Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fortis by Les Liquides Imaginaires.

Black Afgano
Cuirs

Fortis Recenzje Perfum

Tripod
Tripod

Kolejny klon Black Afgano bardziej przestrzenny, z wietrznym vetiverem. Tak samo męczący !

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Liquides Imaginaires Fortis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Liquides Imaginaires Fortis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fortis marki Les Liquides Imaginaires. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fortis marki Les Liquides Imaginaires reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Serge Lutens Feminite du Bois Montale Dark Aoud Amouage Interlude Man Montale Full Incense Tom Ford Tuscan Leather Nasomatto Black Afgano Mona di Orio Vanille Yves Saint Laurent M7 CoSTUME NATIONAL 21 Profumum Roma Battito d`Ali Christian Dior Dune Memo Shams Oud Atelier Cologne Santal Carmin Etat Libre d`Orange Fat Electrician Eutopie No 3 James Heeley L'Amandiere S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Les Liquides Imaginaires Sancti