Marki » L » kwiatowe « Grupy

Presence(s) de Bach Les Fleurs De Bach dla kobiet i mężczyzn

Presence(s) de Bach Les Fleurs De Bach dla kobiet i mężczyzn

Presence(s) de Bach Les Fleurs De Bach dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Presence(s) de Bach marki Les Fleurs De Bach to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są werbena cytrynowa i białe kwiaty; nutami serca są wiciokrzew i owoc dzikiej róży; nutami bazy są sosna, dąb i jabłko.

Werbena cytrynowa Białe kwiaty

Wiciokrzew Owoc dzikiej róży

Sosna Dąb Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Presence(s) de Bach by Les Fleurs De Bach.

Presence(s) de Bach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Presence(s) de Bach marki Les Fleurs De Bach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Presence(s) de Bach marki Les Fleurs De Bach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Tailor Bodytalk Woman The Body Shop Moroccan Rose Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Honore des Pres Bonte`s Bloom Ormonde Jayne Tiare Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Ebba Los Angeles Miss Danielle Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Chloe Chloe Lisy