Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Femme Les Copains dla kobiet

Femme Les Copains dla kobiet

Mam: 1

Femme marki Les Copains to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Femme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, morela, bergamotka, tangeryna, zielone jabłko i arbuz; nutami serca są róża, jaśmin, gardenia tahitańska i kwiat pomarańczy; nutami bazy są australijskie drzewo sandałowe, wanilia, ambra, białe piżmo i benzoes.

Czarna porzeczka Morela Bergamotka Tangeryna Zielone Jabłko Arbuz

Róża Jaśmin Gardenia tahitańska Kwiat pomarańczy

Australijskie drzewo sandałowe Wanilia Ambra Białe piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme by Les Copains.

Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Copains Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Copains Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme marki Les Copains. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme marki Les Copains reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Calvin Klein CK IN2U for Her Hanae Mori Magical Moon Shu Uemura Fleur de Terre Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Oilily Oilily Ovation Accessorize Accessorize Rasasi Sharina Avon Soft Musk S.T. Dupont Miss Dupont Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil Lush Twilight