Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Elfe Blanc Les Contes dla kobiet

Elfe Blanc Les Contes dla kobiet

Elfe Blanc marki Les Contes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Elfe Blanc został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są cytryna, jabłko i piwonia; nutami serca są geranium, fiołek, róża i goździk (roślina); nutami bazy są piżmo, paczula, wanilia i zamsz.

Cytryna Jabłko Piwonia

Geranium Fiołek Róża Goździk (roślina)

Piżmo Paczula Wanilia Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elfe Blanc by Les Contes.

Elfe Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Contes Elfe Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Contes Elfe Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elfe Blanc marki Les Contes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elfe Blanc marki Les Contes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lacoste Lacoste Pour Femme Kate Moss Kate Morgan Light My Heart Collection Esteban Tourbillon de thé Eau Jeune Eau Jeune Double Je Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Burberry The Beat EDT Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Bruno Acampora Musc Kristel Saint Martin Parfum D'Or Revlon Downtown Girl Lulu Beauty Lulamae