Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bonheur Les Contes dla kobiet

Bonheur Les Contes dla kobiet

tropikalny
Bonheur Les Contes dla kobiet Zdjęcia Bonheur Les Contes dla kobiet Zdjęcia Bonheur Les Contes dla kobiet Zdjęcia Bonheur Les Contes dla kobiet Zdjęcia

Bonheur marki Les Contes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ananas, melon i owoce tropikalne; nutami serca są cyklamen, brzoskwinia, fiołek i nuty kwiatowe; nutami bazy są australijskie drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Ananas Melon Owoce tropikalne

Cyklamen Brzoskwinia Fiołek Nuty kwiatowe

Australijskie drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bonheur by Les Contes.

Bonheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Contes Bonheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Contes Bonheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bonheur marki Les Contes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bonheur marki Les Contes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Gianfranco Ferre 20 For Woman Nina Ricci Premier jour Lucky Day Christian Dior Dior Homme Intense Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Mauboussin M Moi Neil Morris Gotham Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Anna Sui Live Your Dream Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Sprezzatura 707 Dolce Amoretto Lulu Beauty Starlet