Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bois Enchanté Les Contes dla kobiet

Bois Enchanté Les Contes dla kobiet

Bois Enchanté marki Les Contes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jabłko, brzoskwinia i grejpfrut; nutami serca są fiołek, konwalia i kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Jabłko Brzoskwinia Grejpfrut

Fiołek Konwalia Kwiat pomarańczy

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Enchanté by Les Contes.

Bois Enchanté Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Contes Bois Enchanté, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Contes Bois Enchanté, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Enchanté marki Les Contes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Enchanté marki Les Contes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Lancome Aroma Fit Anna Sui Night of Fancy Ulric de Varens Mini Pretty Lancome Tresor Sheer Fragrance Clean Fresh Laundry Eclectic Collections Mantra Marc O`Polo Marc O`Polo Women Corine de Farme High School Musical Love Passport Piece of Peace Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel