Marki » L » kwiatowe « Grupy

Une Vie a T'aimer Les Cakes de Bertrand dla kobiet

Une Vie a T'aimer Les Cakes de Bertrand dla kobiet

Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand to kwiatowe perfumy dla kobiet. Une Vie a T'aimer został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, drzewo sandałowe i bergamotka.

Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Vie a T'aimer by Les Cakes de Bertrand.

Une Vie a T'aimer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Cakes de Bertrand Une Vie a T'aimer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Cakes de Bertrand Une Vie a T'aimer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Lancome Miracle So Magic! Calvin Klein Eternity Rose Blush Victorio & Lucchino Carmen Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Fresh Violette Bond No 9 Chelsea Flowers L`Erbolario Narciso Sublime Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Molinard 160 Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine