Marki » L » kwiatowe « Grupy

Une Vie a T'aimer Les Cakes de Bertrand dla kobiet

Une Vie a T'aimer Les Cakes de Bertrand dla kobiet

Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand to kwiatowe perfumy dla kobiet. Une Vie a T'aimer został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, drzewo sandałowe i bergamotka.

Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Vie a T'aimer by Les Cakes de Bertrand.

Une Vie a T'aimer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Cakes de Bertrand Une Vie a T'aimer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Cakes de Bertrand Une Vie a T'aimer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Secret Intention Britney Spears Curious Heart Guerlain Meteorites Kai Kai Lancome Attraction Summer Max Azria Within Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Zara Zara Collection Woman Givenchy Dance with Givenchy Alexa Lixfeld 001 TerraNova Tuberose Oscar de la Renta Soft Blossom