Marki » L » kwiatowe « Grupy

Une Vie a T'aimer Les Cakes de Bertrand dla kobiet

Une Vie a T'aimer Les Cakes de Bertrand dla kobiet

Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand to kwiatowe perfumy dla kobiet. Une Vie a T'aimer został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, drzewo sandałowe i bergamotka.

Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Vie a T'aimer by Les Cakes de Bertrand.

Une Vie a T'aimer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Cakes de Bertrand Une Vie a T'aimer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Cakes de Bertrand Une Vie a T'aimer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Vie a T'aimer marki Les Cakes de Bertrand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Stella McCartney Sheer Stella 2006 Kenneth Cole Black Giorgio Armani Armani Code Elixir Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Dana Classic Gardenia Caron French Cancan Prada Infusion de Tubereuse Demeter Fragrance Heather Giorgio Valenti Giorgio by Valenti Bronnley White Dahlia