Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Tamango Leonard dla kobiet

Tamango Leonard dla kobiet

aldehydowy
Tamango Leonard dla kobiet Zdjęcia

Tamango marki Leonard to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tamango został wydany w 1977 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone, przyprawy i aldehydy; nutami serca są goździk (roślina), irys, róża, konwalia i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Nuty zielone Przyprawy Aldehydy

Goździk (roślina) Irys Róża Konwalia Orchidea

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tamango by Leonard.

Climat

Tamango Recenzje Perfum

Roma
Roma

Ten zapach potrafil mnie zadziwic. Poznalam go dopiero wczoraj i najpierw mnie nie zachwycil, wydal mi sie zbyt lekki, a potem znowu zbyt ostry, pozniej zas zbyt kwiatowy, zbyt nudny. Pomyslalam tez, ze zero w nim zmyslowosci. Tamango jest czesto porownywany do Rive Gouche - YSL, bo rzeczywiscie, pachna podobnie, choc kwiatowo, to z charakterem.
Kiedys takiego zapachu unikalam jak ognia, fascynowaly mnie raczej zywiczno-kadzidlane wonie, dzis jestem zachwycona klasa Tamango. Perfumy te sa eleganckie, a ja, choc w elegancji nie upatruje szczegolnej wartosci, wole zmyslowosc, docenilam je i pokochalam.
Zapach jest wyrazisty, slodki, trwaly, ale nie ogoniasty, chyba wreszcie to powiem, bo wczesniej nie znalam takich perfum: pudrowy;-) Jest niezwykle kobiecy, optymistyczny z lekka nuta melancholii.
Nigdy nie mialam perfum w tym stylu, bo wydawaly mi sie zbyt malo osobiste, zbyt ladne, bez zadziora, ale nie zaszkodzi czasem miec cos po prostu pieknego...
Nie umiem jeszcze dokladnie powiedziec jak te perfumy zmieniaja sie, ale jest mniej wiecej tak: zapach z soczystej, jasnej bergamotki przechodzi w wybuchajacy cudna wonia bukiet roz - jest slodko, bogato i ja nie czuje juz dzis w nich nut szyprowych a raczej aldehydowe, zadnych tez meskich nut - zero - to absolutnie kobiece perfumy.
Po jakims czasie zapach sie uspokaja, ale nie niknie, staje sie tylko bardzo osobisty, bardziej cielesny wreszcie, bardziej ludzki, stapia sie niemal ze skora i pachnie lekko zywicznie, bursztynowo, leciutenko i tak, jak trzeba, jak lubie.
Tamango to pachnidlo klasyczne, zrobione mistrzowsko, wszystkiego jest tu tyle, ile trzeba - akurat. Dla mnie to przepiekne perfumy, byc moze sa retro, nie wiem, dla mnie to akurat jest zaleta.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leonard Tamango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leonard Tamango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tamango marki Leonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tamango marki Leonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paloma Picasso Paloma Picasso Nina Ricci Nina (1987) Hermes Caleche Jacques Fath Irissime Noir Molinard Habanita Marbert Marbert Woman Yves Rocher Neonatura Cocoon Rochas Madame Rochas Louis Feraud Fantasque Van Cleef & Arpels First Estée Lauder Cinnabar Calvin Klein Obsession Lanvin Arpege Lancome Magie Noire Estée Lauder Youth-Dew Alexander McQueen Kingdom Jil Sander Sun Hermes 24 Faubourg Balenciaga Rumba Montana Parfum de Peau