Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miss Balahe Leonard dla kobiet

Miss Balahe Leonard dla kobiet

tuberozowy

Miss Balahe marki Leonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Balahe został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, frezja, konwalia i cyklamen; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża i jaśminowiec; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i heliotrop.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Frezja Konwalia Cyklamen

Jaśmin Tuberoza Róża Jaśminowiec

Piżmo Ambra Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Balahe by Leonard.

Miss Balahe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leonard Miss Balahe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leonard Miss Balahe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Balahe marki Leonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Balahe marki Leonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Burberry Weekend for Women Michael Kors Very Michael Kors The Different Company Rose Poivree Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Mary Kay Sparkling Honeysuckle Acca Kappa Glicine Alberta Ferretti Alberta Ferretti Faith Hill Faith Hill L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Kenzo L`Eau de Kenzo Amour