Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miss Balahe Leonard dla kobiet

Miss Balahe Leonard dla kobiet

tuberozowy

Miss Balahe marki Leonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Balahe został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, frezja, konwalia i cyklamen; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża i jaśminowiec; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i heliotrop.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Frezja Konwalia Cyklamen

Jaśmin Tuberoza Róża Jaśminowiec

Piżmo Ambra Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Balahe by Leonard.

Miss Balahe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leonard Miss Balahe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leonard Miss Balahe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Balahe marki Leonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Balahe marki Leonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Christina Aguilera X Pose Passion JoAnne Bassett Camille Il Profvmo Cafe Vert Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine E. Coudray Givrine Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Joya Venom Boucheron Initial