Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Orchidee Leonard dla kobiet

L'Orchidee Leonard dla kobiet

L'Orchidee marki Leonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Orchidee został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są czarna porzeczka, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są tuberoza, jaśmin i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i cedr.

Czarna porzeczka Brzoskwinia Bergamotka

Tuberoza Jaśmin Orchidea

Drzewo sandałowe Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Orchidee by Leonard.

L'Orchidee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leonard L'Orchidee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leonard L'Orchidee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Orchidee marki Leonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Orchidee marki Leonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Hermessence Ambre Narguile Eisenberg J'ose Slava Zaitsev Maroussia Bottega Veneta Bottega Veneta Serge Lutens Un Bois Vanille Torrente L`Or de Torrente Vivienne Westwood Anglomania Thierry Mugler Innocent Queen Latifah Queen of Hearts Carolina Herrera 212 Sexy M. Micallef Royal Muska Pierre Balmain Ambre Gris Christian Dior Dolce Vita FCUK FCUK Friction for Her Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Queen Latifah Queen by Queen Latifah Chanel Chance Eau Fraiche Mauboussin Mauboussin Sisley Eau du Soir Juliette Has A Gun Lady Vengeance