Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Fraiche de Leonard Leonard dla kobiet

Eau Fraiche de Leonard Leonard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Eau Fraiche de Leonard marki Leonard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Eau Fraiche de Leonard został wydany w 1974 roku. Nutami głowy są pomarańcza, Śliwka, lawenda, mandarynka, bergamotka i sycylijska cytryna; nutami serca są dzięgiel, kolendra, jaśmin i goździk (przyprawa); nutami bazy są singapurska paczula, tahitiańska wetyweria i mech dębowy.

Pomarańcza Śliwka Lawenda Mandarynka Bergamotka Sycylijska cytryna

Dzięgiel Kolendra Jaśmin Goździk (przyprawa)

Singapurska paczula Tahitiańska wetyweria mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fraiche de Leonard by Leonard.

Eau Fraiche de Leonard Recenzje Perfum

Melitele
Melitele

Leciutkie jak mgiełka, orzeźwiające, piękne!
Początkowo mocno cytrusowe, stonowane lawendą. Spokojne, dostojne, nie błahe.
Za chwilę wybija się wetyweria, mech i delikatna paczula.
W tle nadal wyczuwalna jest bardzo delikatna lawenda.
Całość skomponowana by umilać i dawać wytchnienie w gorące dni.
Szkoda, że zapach ten nie chce trzymać się mojej skóry :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Leonard Eau Fraiche de Leonard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Leonard Eau Fraiche de Leonard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fraiche de Leonard marki Leonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fraiche de Leonard marki Leonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Gres Cabotine The Different Company De Bachmakov Miraculum Pani Walewska Montale Blue Amber Serge Lutens Jeux de Peau Salvador Dali Salvador Dali Montale Chocolate Greedy Montale Full Incense Prada Infusion d`Homme Burberry London for Men Chanel Antaeus Frapin 1270 L`Occitane en Provence Eau des Baux Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Giorgio Armani Armani Code Lubin Idole Eau de Parfum Chanel Egoiste Guerlain Eau de Cologne du 68