Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tweed Lentheric dla kobiet

Tweed Lentheric dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Tweed marki Lentheric to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tweed został wydany w 1933 roku. Nutami głowy są bergamotka, cynamon i geranium; nutami serca są lawenda, jaśmin, kwiat pomarańczy i ylang-ylang; nutami bazy są mech dębowy, paczula, drzewo sandałowe, wetyweria, benzoes i wanilia.

Bergamotka Cynamon Geranium

Lawenda Jaśmin Kwiat pomarańczy Ylang-ylang

mech dębowy Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tweed by Lentheric.

Tweed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lentheric Tweed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lentheric Tweed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tweed marki Lentheric. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tweed marki Lentheric reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Christian Dior Dior Homme Intense Oscar de la Renta Rosamor Agatha Ruiz de la Prada El Beso Keiko Mecheri Peau de Peche Jennifer Lopez Deseo Forever Baldinini Baldinini Geo. F. Trumper Eucris MDCI Parfums Rose de Siwa Ella Mikao Yujin Feroce Roberto Verino Gold Stendhal Elixir Noir