Marki » L » skórzane « Grupy

Sekushi Lengling dla kobiet i mężczyzn

Sekushi Lengling dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany

Sekushi marki Lengling to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sekushi został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, paczula, olibanum, piżmo, wata cukrowa, malina, morela i konwalia.

Skóra Paczula Olibanum Piżmo Wata cukrowa Malina Morela Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sekushi by Lengling.

Sekushi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling Sekushi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling Sekushi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sekushi marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sekushi marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Chanel Cuir de Russie Guerlain Cuir Beluga Pierre Cardin Enigme Esteban Cuir Halston Halston Z14 Crabtree & Evelyn Sienna Axe Axe Instinct Knize Knize Ten Krigler Lieber Gustav 14 Krigler Lovely Patchouli 55 Montale Aoud Leather L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore