Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

In Between Lengling dla mężczyzn

In Between Lengling dla mężczyzn

In Between marki Lengling to orientalno - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, In Between został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, piżmo, wanilia, brazylijskie drzewo różane, jaśmin wielkolistny, fiołek i brzoskwinia.

Paczula Piżmo Wanilia Brazylijskie drzewo różane Jaśmin wielkolistny Fiołek Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Between by Lengling.

In Between Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling In Between, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling In Between, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Between marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Between marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sahlini Parfums La Femme Ineke Evening Edged In Gold Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Krizia Spazio Krizia Donna Pierre Balmain La Mome Marina Picasso Chapeau Bleu Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Fragonard Diamant Tocca Aqua Profumata Catania Essentially Me White Blooms Scents of Time Maya Givenchy Play For Her Intense