Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

In Between Lengling dla mężczyzn

In Between Lengling dla mężczyzn

In Between marki Lengling to orientalno - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, In Between został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, piżmo, wanilia, brazylijskie drzewo różane, jaśmin wielkolistny, fiołek i brzoskwinia.

Paczula Piżmo Wanilia Brazylijskie drzewo różane Jaśmin wielkolistny Fiołek Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Between by Lengling.

In Between Recenzje Perfum

Forest
Forest

Tak w pigułce - mdły i minimalnie ziołowy.
Początek jest jeszcze całkiem obiecujący, delikatnie herbatkowo - ziołowy i aż lekko cierpki, następnie nadchodzi słodycz, która coraz bardziej mdli kompozycję (obstawiam brzoskwinię). Jednoznacznie nie potrafię wyłapać nut wszystko nie jest dobrze połączone - jest zmiksowane, taki shake zapachowy. I przez pierwszą godzinę ma faktycznie coś z któregoś z topowych zapachów ale niestety nie powiem którego, bo nie stosuję, nawet nie testuję, szkoda mi nosa, zresztą wystarczy przejść się ulicą żeby złapać gdzieś powyższy.
Dzięki uprzejmości kasienki mam możliwość przetestować dwa zapachy Keiko Mecheri, czuję podobieństwo, (co prawda akurat nie do In Between) jednak utwierdzają mnie one w przekonaniu, że słusznie robię wymagając więcej od flaszki za 850zł. Jak widać można stworzyć zapach o podobnym wydźwięku co Lengling a naprawdę jakościowy i cieszący powonienie a nie miałką papkę (a właściwie Lengling nic nowego nie opatentował bo był kilka lat po Keiko).
Cóż tu więcej napisać, że po 2h tworzy się z In Between odświeżacz do powietrza jakości tych sygnowanych przez Biedronkę? Jakiś taki kwaśnawy wiercący w nosie aromat, który wstydziłabym się nazwać perfumami.
Trwałość tragiczna 3-4h (ektrakt perfum)
Jedyne za co pochwalę to faktycznie jest podział na fazy, zapach ewoluuje widocznie, tyle że w niezbyt dobrym kierunku.
Opakowania nie opiszę – odlewka.

Nawiązując jeszcze do opinii Signore Machiavelli, myślę, że i plakatówkami za 3,50zł można stworzyć coś ciekawego ale trzeba mieć talent i odrobinę mniej wybujałą ambicję. Osobiście znam i zapachy za kilkanaście zł, które noszę z dumą, In Between się natomiast najnormalniej w świecie wstydzę.

2017
allie
allie

Zaczynam poważnie brać pod uwagę, że ktoś przygotowujący zestaw próbek Lengling, który otrzymałam, pomylił flakony i etykiety. Przecież to niemożliwe, by In Between było zapachem zaprojektowanym dla mężczyzn; no po prostu nie! A jeśli jednak pomyłki nie było, i to JEST zapach skomponowany z myślą o mężczyznach, to ja już nic nie rozumiem.

Otwarcie tej kompozycji jest niemal wierną kopią któregoś z mainstreamowych damskich zapachów; nie mogę wciąż wpaść na to, którego, ale z pewnością damskiego, nawet bardzo damskiego, popowo kwiatkowo-owocowo-waniliowego. Mam nadzieję, że w końcu otworzy mi się właściwa szufladka w głowie i będę mogła napisać, o który zapach chodzi. Edit.; eee, zaraz, zaraz... czyżby to było coś na kształt Si? Tak, to chyba może być dobry trop (upewnię się przy najbliższej okazji), tylko że w In Between zamiast liści czarnej porzeczki mamy morelę, a zamiast frezji - jaśmin.

Jeśli ktoś lubi Si, In Between mogłyby mu się spodobać, choć to zapach o mniejszej sile, z trochę słabszym kręgosłupem. Si mają moc koncentratu, In Between - jego roztworu, ale klimat jest podobny. Dużo słodkiego, zawiesistego soku owocowego z wygładzającą kanty wanilią plus śladowe ilości drewienka i jeszcze mniejsze ilości paczuli.

Wyobraźnię mam bujną, podejście do podziałów na perfumy damskie i męskie - bardzo elastyczne, ale nie wyobrażam sobie, że jakiś mężczyzna chciałby tak pachnieć.

2017
SignoreMachiavelli
SignoreMachiavelli

"Pomiędzy niszą, a mainstreamem"

Nazwa tej kompozycji pozwala mi nawiązać do największej wady, jaką mogę zarzucić wszystkim pachnidłom Lengling, które poznałem. Zdają się one być zawieszone pomiędzy dwoma segmentami i nie wynika z tego nic dobrego.
In Between świetnie to pokazuje. Ktoś nazwał to pachnidło ekstraktem, dorobił luksusową otoczkę i wymyślił absurdalną cenę za ml (w kontekście akurat tych pachnideł)... i na tym nisza się kończy.
Otrzymujemy zapach bez polotu, grany milion razy w kremach do ciała, płynach do mycia i odświeżaczach powietrza, który w jakiś sposób ewoluuje na skórze, ale po pierwsze - ewoluuje przez 3-6 godzin, po drugie - nic specjalnego ta ewolucja nie wnosi. Czas pokazać to na konkretnym przykładzie:

Otwarcie w In Between to słodkie, chemiczne, tanie kwiatki , których obecnie, mam wrażenie, powstydzili by się nawet twórcy marketowego mainstreamu. Jaśminu podanego tak dennie i syntetycznie jeszcze w niszy nie spotkałem.
Co się dzieje później? Wszystko się wysładza. Jest świeżo, słodko i tak płytko, że mam wątpliwości, czy można wyróżnić jakieś konkretne nuty. Na tym etapie to bardziej miks molekuł nie przywołujący żadnych konkretnych skojarzeń. Po około 4 godzinach wygasa, nie prezentując nic więcej. Nie znalazłem paczuli, na którą tak liczyłem, pod koniec natomiast pojawił się piżmowy akcent, który został zdominowany przez słodki mix niezidentyfikowanych bliżej związków chemicznych. I gdzie ten orient, gdzie ekstrakt? Ekstrakty znam jako substancje trwałe i z wyjątkową głębią, czego przeciwieństwem jest In Between.

Mógłbym się przyczepić, że tej kompozycji brakuje artyzmu. Ale wydaje mi się, że ciężko oczekiwać artyzmu, mając do dyspozycji plakatówki za 3,50 z kiosku. A własnie taka jakość ingrediencji mi się maluje w głowie wąchając pachnidła Lengling.

Patrząc na marketing, można pomyśleć, że Lengling to rzeczywiście producent niszowych pachnideł "na poziomie". Wąchając jego wypusty, mam jednak wrażenie, że bliżej mu do taniego, nieambitnego mainstreamu (choć i tak bym się wahał, bo mógłbym w ten sposób obrazić wielu mainstreamowych producentów, którzy oferują ambitne i dopracowane pachnidła).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling In Between, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling In Between, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Between marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Between marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Eau de Parfum Gucci Gucci Accenti Coty La Voce Renee Fleming Coach Legacy Schiaparelli Shocking Tom Ford Champaca Absolute Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Loewe Gala Avon Rare Diamonds Frances Denney Interlude Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif