Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eisbach Lengling dla kobiet i mężczyzn

Eisbach Lengling dla kobiet i mężczyzn

Eisbach marki Lengling to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eisbach został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mięta, grejpfrut, liść czarnej porzeczki, zielona herbata, mimoza, bazylia i lawenda.

Bergamotka Mięta Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Zielona herbata Mimoza Bazylia Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eisbach by Lengling.

Eisbach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling Eisbach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling Eisbach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eisbach marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eisbach marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clinique Clinique Happy Guess Guess Man Air-Val International Disney Mickey Air-Val International Winnie The Pooh Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Elizabeth Arden Iced Green Tea Diptyque L'Eau de Neroli O Boticario Uomini Sport Smell Bent Hippie Holidaze Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Oriflame Aromabliss Calming Azzaro Chrome Bois Precieux