Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eisbach Lengling dla kobiet i mężczyzn

Eisbach Lengling dla kobiet i mężczyzn

Eisbach marki Lengling to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eisbach został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mięta, grejpfrut, liść czarnej porzeczki, zielona herbata, mimoza, bazylia i lawenda.

Bergamotka Mięta Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Zielona herbata Mimoza Bazylia Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eisbach by Lengling.

Eisbach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling Eisbach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling Eisbach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eisbach marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eisbach marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Davidoff Cool Water Frozen Benetton B. Clean Soft L`Erbolario Orangerie Geo. F. Trumper Eau de Portugal Sisley Sisley Eau de 3 Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Roger & Gallet The Vert Molinard Eau de Citrus Oriflame Aromabliss Calming Ortigia Sicilia Orange Blossom