Marki » L » orientalne « Grupy

Acqua Tempesta Lengling dla kobiet i mężczyzn

Acqua Tempesta Lengling dla kobiet i mężczyzn

dymny

Acqua Tempesta marki Lengling to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua Tempesta został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak konopie indyjskie, olibanum, haitańska wetyweria, cedr, woda morska, hedione, mięta i elemi.

Konopie indyjskie Olibanum Haitańska wetyweria Cedr Woda morska Hedione Mięta Elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Tempesta by Lengling.

Acqua Tempesta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling Acqua Tempesta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling Acqua Tempesta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Tempesta marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Tempesta marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Lavanila Laboratories Pure Vanilla Ava Luxe Sacred Miller Harris Piment des Baies Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Histoires de Parfums 1826 Bond No 9 Fire Island Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Celine Celine Oriental Summer Ava Luxe No. 23 Memo Siwa Paolo Gigli Excentrique pour Homme Christian Dior Ambre Nuit