Marki » L » orientalne « Grupy

Acqua Tempesta Lengling dla kobiet i mężczyzn

Acqua Tempesta Lengling dla kobiet i mężczyzn

dymny

Acqua Tempesta marki Lengling to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua Tempesta został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak konopie indyjskie, olibanum, haitańska wetyweria, cedr, woda morska, hedione, mięta i elemi.

Konopie indyjskie Olibanum Haitańska wetyweria Cedr Woda morska Hedione Mięta Elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Tempesta by Lengling.

Acqua Tempesta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling Acqua Tempesta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling Acqua Tempesta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Tempesta marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Tempesta marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Antonio Banderas Spirit for Men Annick Goutal Myrrhe Ardente Todd Oldham Todd Oldham Anne Pliska Anne Pliska Miller Harris Piment des Baies The Body Shop Activist Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Ayala Moriel Song of Songs Rasasi Sadaf Ava Luxe Ambre Fonce Lush Black Pearl