Marki » L » orientalne « Grupy

A La Carte Lengling dla kobiet i mężczyzn

A La Carte Lengling dla kobiet i mężczyzn

agarowy

A La Carte marki Lengling to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, A La Carte został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), drzewo sandałowe, styraks, olibanum, pistacja, toffee, różowy pieprz i wanilia.

Agar (oud) Drzewo sandałowe Styraks Olibanum Pistacja Toffee Różowy pieprz Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A La Carte by Lengling.

A La Carte Recenzje Perfum

lucy
lucy

Ale słodko! Aż zęby bolą! Toffi z nadzieniem pistacjowo-waniliowym, pistacja bardzo mocno wyczuwalna, całość delikatnie zrównoważona różowym pieprzem i styraksem. Stróżka agaru dymi się gdzieś w tle. Dla fanów słodkości, szczególnie tych pistacjowych, pozycja obowiązkowa. Trwałość b.dobra, projekcja na tym samym poziomie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling A La Carte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling A La Carte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A La Carte marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A La Carte marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Gres Ambre de Cabochard Tous Tous Man Lomani Cruiser for Men Il Profvmo Ambre d Or Cafe Parfums Cafe biehl parfumkunstwerke eo01 Queen Latifah Queen by Queen Latifah L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Dolce&Gabbana The One Gentleman Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen