Marki » L » orientalne « Grupy

A La Carte Lengling dla kobiet i mężczyzn

A La Carte Lengling dla kobiet i mężczyzn

agarowy

A La Carte marki Lengling to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, A La Carte został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), drzewo sandałowe, styraks, olibanum, pistacja, toffee, różowy pieprz i wanilia.

Agar (oud) Drzewo sandałowe Styraks Olibanum Pistacja Toffee Różowy pieprz Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A La Carte by Lengling.

A La Carte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling A La Carte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling A La Carte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A La Carte marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A La Carte marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Davidoff Relax Serge Lutens Fumerie Turque Prada No10 Myrrhe Esteban Ambre Korloff Paris Kn°II Coty Raw Vanilla Memoire Liquide Encens Liquide Rasasi Al Oudh Al Mumaiz SoOud Nur Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient