Marki » L » orientalne « Grupy

Treasure Island Legendary Fragrances dla mężczyzn

Treasure Island Legendary Fragrances dla mężczyzn

rumowy
Treasure Island Legendary Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Treasure Island Legendary Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Treasure Island Legendary Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia

Treasure Island marki Legendary Fragrances to orientalne perfumy dla mężczyzn. Treasure Island został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kwiat cytryny, lima, grejpfrut i melon; nutami serca są jaśmin, ananas, heliotrop, rum i przyprawy; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia, nuty drzewne i paczula.

Kwiat cytryny Lima Grejpfrut Melon

Jaśmin Ananas Heliotrop Rum Przyprawy

Ambra Piżmo Wanilia Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Treasure Island by Legendary Fragrances.

Treasure Island Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Legendary Fragrances Treasure Island, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Legendary Fragrances Treasure Island, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Treasure Island marki Legendary Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Treasure Island marki Legendary Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Antonio Banderas Spirit for Men Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Gai Mattiolo That's Amore! Lui L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Laura Mercier Nuits Enchantees The Body Shop Activist Lorenzo Villoresi Dilmun Alain Delon Samourai Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Guerlain Tonka Imperiale Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat