Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ladies Lee Cooper Originals dla kobiet

Ladies Lee Cooper Originals dla kobiet

Mam: 2

Ladies Lee Cooper Originals dla kobiet Zdjęcia

Ladies marki Lee Cooper Originals to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ladies został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są yuzu, czerwona porzeczka i liczi; nutami serca są piwonia, kwiat mandarynki i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Yuzu Czerwona porzeczka Liczi

Piwonia Kwiat mandarynki Frezja

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ladies by Lee Cooper Originals.

Bright Crystal

Ladies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lee Cooper Originals Ladies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lee Cooper Originals Ladies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ladies marki Lee Cooper Originals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ladies marki Lee Cooper Originals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Yves Saint Laurent Cinema Dolce&Gabbana The One Van Cleef & Arpels First Love S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Neil Morris Takashimaya Monsoon Monsoon Alfred Sung Encore Coty Tribe Essentially Me Fauve O Boticario Glamour Secrets Rose Coty Sophia